این امکان برای مشتریان گرامی وجود دارد تا سفارش خود را پس از دریافت کالا به انبار اِسپه بازار بازگردانده یا تعویض کنند.

شرایط بازگرداندن کالا:

  1. در صورت نپسندیدن کالا به هر دلیلی، تا ۷ روز پس از دریافت کالا امکان بازگرداندن یا تعویض کالا وجود دارد (هزینه ارسال به عهده مشتری گرامی میباشد)
  2. در صورت نامناسب بودن شرایط کالا (لهیدگی، پارگی، تخریب یا عدم تطابق کامل با تصویر موجود در وبسایت فروشگاه) تا ۱ روز پس از دریافت کالا امکان بازگرداندن کالا وجود دارد (در این مورد هزینه ارسال به عهده اِسپه بازار میباشد)


اِسپه بازار همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و اِسپه بازار تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به روابط عمومی اِسپه بازار اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به انبار اِسپه بازار ارسال شود.

روابط عمومی اِسپه بازار:

۰۱۱-۳۳۲۰۲۰۸۵

۰۱۱-۳۳۲۰۲۰۸۶

آدرس انبار:

ساری، خیابان پیروزی، پیروزی ۲۰، پلاک ۱۹

کد پستی:

۴۸۱۸۸۹۶۵۸۱