محصولات دوژه ترکیبی ازدانه ها و روغن های گیاهی و فاقد مواد شیمیایی است و به سلامت و شادابی پوست شما کمک می کند.
در کارگاه ما تمام مراحل ساخت و برش و آماده سازی و حتی بسته بندی محصولات به روش  دستی انجام می شود  و از هیچ گونه ابزار صنعتی استفاده نمی شود.

ما از روغن های گیاهی خوراکی و طبیعی  مثل روغن زیتون –روغن نارگیل –روغن کنجد-روغن بادام شیرین –روغن گل بنفشه – روغن اسطوخودوس – روغن بابونه – روغن جوجوبا – روغن جوانه گندم –شی باتر– عسل – زغال اکتیو – خاک رس – سدر – سفید آب قلع و همچنین عصاره آلوورا و پسماند قهوه در ساخت صابون هامون استفاده می کنیم.

ما در دوژه از هیچ گونه مواد نگه دارنده و سفت کننده های شیمیایی استفاده نمی کنیم. بنابراین در صورت امکان بهتر است پس از استفاده برای ماندگاری بیشتر این صابون ها آنها را خشک کرده و در ظرف مجزا و به دور از رطوبت و گرما نگه داری کنید.

مواد تشکیل دهنده این صابون ها بهترین دلیل برای استفاده از آنها می باشد. صابون دستساز از روغن های گیاهی ساخته شده که سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین ها می باشد.

چرا صابون دست ساز؟

مواد تشکیل دهنده این صابون ها بهترین دلیل برای استفاده از آنها می باشد .صابون های دستسار از روغن های گیاهی ساخته شده که سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها می باشند.همچنین در ساخت آنها از هیچ گونه مواد شیمیایی و مواد نگه دارنده استفاده نمی شود.
انسان همیشه برای زیبایی پوست و چهره خود و همچنین برای درمان بیماری های پوستی به دنبال بهترین راه ها و درمان های ممکن بوده و روش های مختلفی را امتحان کرده است .
گیاهان دارویی می توانند در پیشگیری و درمان بیماریهای پوستی نقش داشته و استفاده از آنها چه به صورت سنتی و چه در تهیه فرآورده های دارویی و آرایشی مورد استفاده قرار گیرد.
بهتر است از محصولات ارگانیک بیشتر استفاده شود چون محصولات ارگانیک با سیستم طبیعی هماهنگ هستند و آسیبی به محیط زیست و همچنین بدن ما وارد نمی کنند.
یکی دیگر از دلایل استفاده از صابون های دستساز , ارزان بودن آنها می باشد که با توجه به ارگانیک بودن و استفاده از روغن های گیاهی در ساخت آنها قیمت صابون مناسب می باشند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.